1 » AKG2

Producenci

AKG

AKG
Z ponad 1400 międzynarodowymi patentami, AKG® dostarcza potężne, niezakłócone dźwięki, na których specjaliści od muzyki polegają od ponad 60 lat, konsekwentnie produkując jedne z najwierniejszych i najbardziej naturalnie brzmiących słuchawek i mikrofonów w historii dźwięku. Sprzęt AKG koncertował z każdym od Franka Sinatry i Rolling Stones po Missy Elliott i Kanye West.


Mamy nawet zrobione kilka tysięcy okrążeń orbity okołoziemskiej na pokładzie stacji kosmicznej Mir z gwiazdami należącymi do innej odmiany. Teraz jakość AKG  jest dostępna dla każdego, kto jej chce, z przewodowymi, bezprzewodowymi i eliminującymi hałas słuchawkami, które odtwarzają ulubioną muzykę z całym bogactwem i subtelnością oryginalnego wykonania - tylko dla Twoich uszu. Jeśli myślisz poważnie o muzyce, i szukasz doskonałych słuchawek nausznych lub słuchawek wkładanych do uszu, które spełniają swoje rygorystyczne normy, nie szukaj dalej niż AKG.
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości

ADVANCE ACOUSTICAKGARCAMAUDIO PHYSICAUDIO-TECHNICAAUDIOVECTORB-TECHBEYERDYNAMICBOSTON ACOUSTICSCAMBRIDGE AUDIOCANTONCHORDDALIDENONFOCALFYNE AUDIOHARMAN/KARDONHECOINAKUSTIKindiana lineJAMOJBLKEFKIMBER KABLEKLIPSCHKOSSMAGNATMARANTZMELODIKAMONITOR AUDIOMONSTER AUDIONADNAIMNORSTONE DESIGNOEHLBACHONKYOOPERA LOUDSPEAKERSPIONEERPOLK AUDIOPRO-JECTPYLON AUDIOQ ACOUSTICSQEDQUADRALREAL CABLERELSENNHEISERSONOSSONUS FABERSUMIKOSVSTANNOYTEACTECH+LINKTHORENSVOGEL'SWHARFEDALEWIREWORLDYAMAHAYURBUDS by JBL