1 » ELAC2

Producenci

ELAC

ELAC
Elac - w tej nazwie zawarta jest strategia!

Pierwotna nazwa firmy to: Electroacustic. Podstawową zasadą na której bazuje ELAC, jest pomysłowość inżynierów, dzięki którym powstają najwyższej jakości produkty. Takie podejście miało już od dnia założenia firmy, czyli od 1926 r., odróżniać firmę Elac od innych. Zasada ta obowiązuje do dnia dzisiejszego.

W procesie tworzenia systemów nagłaśniania, firma ELAC przyjęła konkretne zasady w jaki sposób konstruować i rozwijać głośniki, aby spełniały one rygorystyczne normy jakościowe ustalone przez firmę. Chodzi tu przede wszystkim - jak sugeruje nazwa firmy - o akustykę: realistyczny, autentyczny, dźwięk który nic nie dodaje i nic nie zabiera. Wszystko obraca się wokół jakości, trwałości oraz niezawodności. No i oczywiście wokół fascynacji. Efekt? Wyjątkowe głośniki stereo, surround, zaawansowane głośniki komputerowe oraz inne systemy o najwyższej technicznej i wizualnej jakości, generujące niepowtarzalny dźwięk.
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Kategoria
Tylko nowości

ADVANCE ACOUSTICAKGARCAMASUSAUDIO PHYSICAUDIO PROAUDIO-TECHNICAAUDIOVECTORB-TECHBEYERDYNAMICBOSTON ACOUSTICSCAMBRIDGE AUDIOCANTONCHORDDALIDENONELACFOCALFYNE AUDIOHARMAN/KARDONHECOINAKUSTIKindiana lineJAMOJBLKEFKIMBER KABLEKLIPSCHKOSSMAGNATMARANTZMELODIKAMONITOR AUDIOMONSTER AUDIONADNAIMNORSTONE DESIGNOEHLBACHONKYOOPERA LOUDSPEAKERSPIONEERPOLK AUDIOPRIMAREPRO-JECTPYLON AUDIOQ ACOUSTICSQEDQUADRALREAL CABLERELSENNHEISERSONOSSONUS FABERSUMIKOSVSTANNOYTEACTECH+LINKTHORENSVOGEL'SWHARFEDALEWIREWORLDYAMAHAYURBUDS by JBL