1 » NAIM2

Producenci

NAIM

NAIM

Założyciel Naim, Julian Vereker (1945‐2000), był odnoszącym sukcesy kierowcą wyścigowym, inżynierem samoukiem i przedsiębiorcą z głęboką pasją do muzyki. Spędzając swój wolny czas na słuchaniu największych artystów lat 60. i 70. XX wieku, a także swoich koncertujących przyjaciół, stwierdził że jakość muzyki odtwarzanej w domu jest wręcz żałosna, w prawie każdym znaczącym aspekcie jej brzmienia.

Nie znajdując dla siebie żadnego satysfakcjonującego go produktu, przystąpił do projektowania własnych wzmacniaczy i głośników. Nie miał wtedy świadomości, że właśnie kładzie podwaliny dla wielu znanych i nagradzanych produktów hi‐fi. Nie zależało mu na sławie ani i bogactwie, chciał po prostu odbierać muzykę w możliwie najbardziej prawdziwej i czystej formie. 

Stało się to naszą podstawową wartością w 1973 roku i do dziś jest tym, co motywuje nas do dalszego rozwoju. Stosowana przez nas techniki będą się wraz z czasem zmieniały i ewoluowały, ale nasz ostateczny cel zawsze będzie taki sam ‐ umożliwić naszym słuchaczom głębsze i bardziej intensywne przeżywanie muzyki.


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Kategoria
Tylko nowości

ACOUSTIC ENERGYADVANCE ACOUSTICAKGARCAMAUDIO PHYSICAUDIO-TECHNICAAUDIOVECTORB-TECHBEYERDYNAMICCAMBRIDGE AUDIOCANTONCHORDDALIDENONFOCALFYNE AUDIOHARMAN/KARDONHECOINAKUSTIKindiana lineJAMOJBLKEFKIMBER KABLEKLIPSCHKOSSMARANTZMELODIKAMETZ BlueMONITOR AUDIOMONSTER AUDIONADNAIMNORSTONE DESIGNOEHLBACHONKYOOPERA LOUDSPEAKERSPIONEERPOLK AUDIOPRO-JECTPYLON AUDIOQ ACOUSTICSQEDQUADRALREAL CABLERELSENNHEISERSONUS FABERSUMIKOSVSTANNOYTECH+LINKVOGEL'SWHARFEDALEWIREWORLDYAMAHAYURBUDS by JBL