1 » VELODYNE2

Producenci

VELODYNE

Velodyne Acoustics, to lider w branży audio na polu projektowania głośników, jakości brzmienia oraz ceny. Od momentu powstania w 1983 roku, Velodyne była wielokrotnie nagradzana i doceniana przez ekspertów branży audio, audiofilów oraz entuzjastów kina domowego za innowacyjność projektów, niezwykle niską tolerancje produktów oraz nadzwyczajne osiągi brzmieniowe.

Naczelną zasadą wizji założyciela firmy, Davida Halla, było ograniczenie lub wyeliminowanie zniekształceń pochodzących od głośników. Doświadczenie Pana Halla na polu rozwoju skomplikowanych urządzeń do precyzyjnego pomiaru ruchu zostało po raz pierwszy wykorzystane do opracowania systemu sprzężenia zwrotnego HGS (High-Gain Servo) służącego do pomiaru i kontroli ruchu dużych przetworników basowych, w roku 1983. Zaowocowało to powstaniem serii serwo-sterowanych subwooferów ULD (Ultra-Low Distortion), które okrzyknięto przełomowymi, podobnie jak system redukcji szumów firmy Dolby Laboratories. Dzięki tej opatentowanej technologii, obniżono zniekształcenia głośników ze standardowych w owym czasie 15-30% do niewyobrażalnego wtedy poziomu poniżej 1% przy 105 dB. Czyniąc to, Velodyne zdefiniował nowoczesną kategorie subwooferów, która dostarczyła zarówno systemom audio jak i kina domowego, niski, precyzyjny i dynamiczny przekaz basu.


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości

ACOUSTIC ENERGYADVANCE ACOUSTICAKGARCAMAUDIO PHYSICAUDIO-TECHNICAAUDIOVECTORB-TECHBEYERDYNAMICCAMBRIDGE AUDIOCANTONCHORDDALIDENONFOCALFYNE AUDIOHARMAN/KARDONHECOINAKUSTIKindiana lineJAMOJBLKEFKIMBER KABLEKLIPSCHKOSSMAGNATMARANTZMELODIKAMONITOR AUDIOMONSTER AUDIONADNAIMNORSTONE DESIGNOEHLBACHONKYOOPERA LOUDSPEAKERSPIONEERPOLK AUDIOPRO-JECTPYLON AUDIOQ ACOUSTICSQEDQUADRALREAL CABLERELSENNHEISERSONOSSONUS FABERSUMIKOSVSTANNOYTECH+LINKTHORENSVOGEL'SWHARFEDALEWIREWORLDYAMAHAYURBUDS by JBL