Strona główna » STEREO » ODTWARZACZE CD » NAD C538 - raty 20x0% lub specjalna oferta!
NAD C538
Darmowa dostawa

NAD C538 - raty 20x0% lub specjalna oferta!

NAD

Dostępność: Dostępny wkrótce

Koszt wysyłki: od 0,00 zł

Stan produktu: Nowy

Gwarancja: 2 lata

Negocjuj cenę:

Cena: 1 699,00 zł

Raty

Chwilowo niedostępny

  • Opis produktu

Odtwarzacz cd NAD C538


Odtwarzacz płyt kompaktowych C 538, kontynuując tradycję NAD, łączy wysoką jakość dźwięku i wykonania z niesamowicie przystępną ceną. Już na etapie opracowywania urządzenia projektanci zadbali o to, żeby wszystkie elementy – układy cyfrowe i analogowe oraz części mechaniczne – doskonale współgrały ze sobą, co w prosty sposób przełoży się na żywotność odtwarzacza i najwyższą możliwą jakość dźwięku.
NAD C 538

Solidna podstawa mechaniczna jest kluczem do zredukowania zewnętrznych wibracji. Wspólnie z precyzyjnie określonym miejscem mocowania napędu CD gwarantuje płynną pracę i pozwala ograniczyć do absolutnego minimum błędy śledzenia. Aby spełnić te wymagania transport mocowany jest na wzmocnionych szynach stalowych i zablokowany za pomocą ponad 30 elementów mocujących.
NAD C 538

Precyzyjne taktowanie strumienia cyfrowych danych, jakie gwarantuje 24-bitowy przetwornik cyfrowo-analogowy Wolfson, pozwala uzyskać precyzyjną liniowość podczas konwertowania danych PCM na falę analogową. Zastosowane wzmacniacze operacyjne buforują wyjście bez dodawania szumu lub powodowania zniekształceń muzyki. Udoskonalone obwody elektroniczne wyróżniają się bardzo krótkimi torami sygnałowymi. Wszystkie elementy – transport, układy cyfrowe i analogowe oraz układy sterowania i wyświetlania zasilane są przez specjalnie opracowane aktywne zasilanie. Efektem tej perfekcyjnej inżynierii jest niezwykle naturalny i detaliczny dźwięk wyróżniający się ogromnymi kontrastami dynamicznymi.
NAD C 538
NAD C 538 umożliwia odtwarzanie płyt CD-R, a także płyt CD wypalonych w komputerowej nagrywarce. Wypełnione plikami MP3 lub WMA, umożliwiają słuchanie muzyki nawet przez 10 godzin, bez potrzeby zmiany krążka. Odtwarzacz wyposażony jest w cyfrowe wyjścia optyczne i koncentryczne, umożliwiające podłączenie C 538 do zewnętrznego przetwornika c/a lub urządzenia cyfrowego (np. amplitunera kina domowego), aby umożliwić stworzenie wydajnego i doskonałego dźwiękowo systemu.

Dane techniczne:
  • Odtwarzane formaty płytCD - CD-R/RW (MP3; WMA)
  • Przetworniki C/A - Wolfson 24/192
  • Pasmo przenoszenia - ±0.5 dB (ref. 0 dB 20 Hz-20 kHz)
  • Zniekształcenia THD≤0.01% (ref. 1 kHz, Audio LPF)
  • Stosunek sygnał/szum - ≥110 dB (ref. 1 kHz, A-weighted )
  • Wyjścia cyfrowe - Coaxial, Optyczne
  • Wyjścia analogowe - RCA
  • Wymiary (S x W x G) - mm435 x 70 x 249
  • Waga kg - 3
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu