1 » ROTH AUDIO2

Producenci

ROTH AUDIO

ROTH AUDIO
Roth - muzyka jest najważniejsza i zawsze będzie. Wszyscy w Roth AV kochają muzykę i wszystkie produkty muszą przede wszystkim dostarczać doskonałego dźwięku. To nie jest kwestia przypadku, ale planowe działanie. Począwszy od naszego debiutanckiego produktu z 2007 roku - stacji dokującej ze wzmacniaczem Cocoon MC4 – do rozległej gamy produktów, jaką można znaleźć na stronie internetowej teraz, jesteśmy dumni z naszych wysiłków włożonych w projektowanie niesamowicie brzmiących głośników..
 
Nasze głośniki nie tylko brzmią świetnie, ale także świetnie wyglądają. Naprawdę dbamy o wygląd zewnętrzny, ponieważ wiemy, że w waszych domach staną się one częścią wystroju pomieszczenia i muszą zadowolić wasze gusta.
 
Oprócz funkcjonalności i wyglądu nasze produkty muszą być łatwe w użyciu. Przykładamy do tego dużo uwagi tak, aby wraz z zastosowanymi nowoczesnymi technologiami - takimi jak funkcjonalności związane z łącznością bezprzewodową - stanowiły atrakcyjny pakiet korzyści dla nabywców. Oczywiście trudno spełnić wymagania wszystkich klientów, ale wszyscy w Roth staramy się tego dokonać, czego dowodem są liczne nagrody przyznawane przez prasę branżową, ale co jeszcze ważniejsze otrzymuja liczne wyrazy uznania od naszych najważniejszych krytyków - klientów takich jak Ty.

 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Brak produktów ...

ADVANCE ACOUSTICAKGARCAMASUSAUDIO PHYSICAUDIO PROAUDIO-TECHNICAAUDIOVECTORB-TECHBEYERDYNAMICBOSEBOSTON ACOUSTICSCAMBRIDGE AUDIOCANTONCHORDDALIDENONELACFOCALFYNE AUDIOHARMAN/KARDONHECOINAKUSTIKindiana lineJAMOJBLKEFKIMBER KABLEKLIPSCHKOSSMAGNATMARANTZMELODIKAMONITOR AUDIOMONSTER AUDIONADNAIMNORSTONE DESIGNOEHLBACHONKYOOPERA LOUDSPEAKERSPIONEERPOLK AUDIOPRIMAREPRO-JECTPYLON AUDIOQ ACOUSTICSQEDQUADRALREAL CABLERELSENNHEISERSONOSSONUS FABERSUMIKOTANNOYTEACTECH+LINKTHORENSVOGEL'SWHARFEDALEWIREWORLDYAMAHAYURBUDS by JBL