Strona główna » REAL CABLE

REAL CABLE

REAL CABLE
Firma Real Cable, serce korporacji France Marketing, została powołana do życia w 1997 roku jako połączenie doświadczenia i chęci odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na wysoką jakość dźwięku i obrazu.
 
Przygoda z tworzeniem kabli pod marką Real Cable narodziła się w głowie Marcela Torchin, entuzjasty dźwięku i wysokiej jakości obrazu . Po skończeniu szkoły ARTS et METIERS i długim doświadczeniu na polu lotnictwa cywilnego i wojskowego (przewody używane w lotnictwie itp.), oraz radia i telewizji (Pizon Bros, ORTF) Marcel Torchin, we współpracy ze swoją córką Catherine Torchin zaprojektował dla Real Cable najlepsze przewody, konsultując się ze specjalistami z branży Hi-Fi.
 
Ta ścisła współpraca z ekspertami branży AV doprowadziła do stworzenia czterech serii produktów: AVS, EVOLUTION, INNOVATION i MASTER, odpowiadających na obecne i przyszłe potrzeby rynku oraz możliwości techniczne, przy zachowaniu przystępnej ceny.
 
Real Cable wkłada całe swoje serce w tworzenie produktów, które odpowiadają nawet najbardziej wymagającym konsumentom. W produkcji firma ściśle przestrzega najnowszych europejskich standardów jakości oraz regulacji środowiskowych (ISO9001 - ISO9002 - ISO14001 – HDMI LCC). Wszystkie produkty posiadają także certyfikat ROHS.
Dzisiaj, Real Cable to lider na francuskim rynku przewodów audio i wideo, firma dobrze zadomowiona również na rynku europejskim, rozwijająca swoją markę z roku na rok.
Nadrzędnym celem działalności Real Cable jest ciągłe oferowanie miłośnikom muzyki i kina domowego najlepszych produktów w niezwykle korzystnym stosunku jakości do ceny.

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu