Strona główna » REAL CABLE
Producenci

REAL CABLE

REAL CABLE
Firma Real Cable, serce korporacji France Marketing, została powołana do życia w 1997 roku jako połączenie doświadczenia i chęci odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na wysoką jakość dźwięku i obrazu.
 
Przygoda z tworzeniem kabli pod marką Real Cable narodziła się w głowie Marcela Torchin, entuzjasty dźwięku i wysokiej jakości obrazu . Po skończeniu szkoły ARTS et METIERS i długim doświadczeniu na polu lotnictwa cywilnego i wojskowego (przewody używane w lotnictwie itp.), oraz radia i telewizji (Pizon Bros, ORTF) Marcel Torchin, we współpracy ze swoją córką Catherine Torchin zaprojektował dla Real Cable najlepsze przewody, konsultując się ze specjalistami z branży Hi-Fi.
 
Ta ścisła współpraca z ekspertami branży AV doprowadziła do stworzenia czterech serii produktów: AVS, EVOLUTION, INNOVATION i MASTER, odpowiadających na obecne i przyszłe potrzeby rynku oraz możliwości techniczne, przy zachowaniu przystępnej ceny.
 
Real Cable wkłada całe swoje serce w tworzenie produktów, które odpowiadają nawet najbardziej wymagającym konsumentom. W produkcji firma ściśle przestrzega najnowszych europejskich standardów jakości oraz regulacji środowiskowych (ISO9001 - ISO9002 - ISO14001 – HDMI LCC). Wszystkie produkty posiadają także certyfikat ROHS.
Dzisiaj, Real Cable to lider na francuskim rynku przewodów audio i wideo, firma dobrze zadomowiona również na rynku europejskim, rozwijająca swoją markę z roku na rok.
Nadrzędnym celem działalności Real Cable jest ciągłe oferowanie miłośnikom muzyki i kina domowego najlepszych produktów w niezwykle korzystnym stosunku jakości do ceny.

 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
REAL CABLE BM250T

REAL CABLE BM250T - sklep KATOWICE

45,00 zł
REAL CABLE CBV 1.3mm - 2 x 3m ban-ban

REAL CABLE CBV 1.3mm - 2 x 3m ban-ban

349,00 zł199,00 zł
REAL CABLE HDMI 1m

REAL CABLE HD-E360 HDMI 1m

100,00 zł60,00 zł
REAL CABLE SUBWOOFER MONO 5m

REAL CABLE SUBWOOFER MONO 5m

70,00 zł50,00 zł
REAL CABLE SUBWOOFER MONO 7.5m

REAL CABLE SUBWOOFER MONO 7.5m

129,00 zł90,00 zł

ADVANCE ACOUSTICAKGARCAMAUDIO PHYSICAUDIO-TECHNICAAUDIOVECTORB-TECHCabasseCAMBRIDGE AUDIOCANTONCHORDDALIDENONELACFOCALFYNE AUDIOHARMAN/KARDONHECOINAKUSTIKindiana lineJAMOJBLKEFKIMBER KABLEKLIPSCHKOSSMARANTZMELODIKAMONITOR AUDIOMONSTER AUDIONADNORSTONE DESIGNOEHLBACHONKYOOPERA LOUDSPEAKERSPIONEERPOLK AUDIOPRO-JECTPYLON AUDIOQ ACOUSTICSQEDQUADRALREAL CABLERELSVSTANNOYTEACTECH+LINKVAPVOGEL'SWHARFEDALEWIREWORLDYAMAHAYURBUDS
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu